Sararmış Beyaz Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Bu sayfamızda sizler için sararmış beyaz ayakkabı , sararmış beyaz ayakkabı nasıl beyazlar , sararmış beyaz ayakkabının temizlenmesi konularına değineceğiz.

Beyaz ayakkabılarınızın alt kısımları sararabilir, 4 yıl önce aldığım ancak halen dün gibi yepyeni ve tertemiz olan adidas marka ayakkabılarımın alt tarafındaki kalın 2 cm yüksekliğindeki beyaz plastik sarardı.

Kullamadığım deterjan kalmadı hiçbir şey işe yaramadı, ne yaptım ettimse bulamadım, çözümü kendi yöntemimle keşfettim ve onu kullanmaktayım.

Sararan beyaz ayakkabılarda bu yöntemi uygulamak için, uygulayacağınız alan düz olmalı, mesela benim için sadece alt taban kısmı sarardığı için hiçbir sıkıntı olmadan kolaylıkla beyazlatmıştım.

Sararan beyaz ayakkabılar nasıl beyazlar ?

Düz kısımlarına zımpara ile aşındırın, ve alttan yepyeni bembeyaz plastik ortaya çıkacaktır, bu yöntemi elbette şekilli yada büklümlü olan yerlerde kullanmak mümkün değildir, sadece taban kısmında ve düz bölümlerde işe yarıyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>